Slide
Amazon
Danışmanlık!
Amazon Dropshipping iş modeli Türkiye’de son 1
sene içerisinde çok yüksek ses getiren
bir iş modeli,
peki çok mu kazandırıyor Amazon’da
dropshipping yapmak? Gelin birlikte bakalım.
şimdi başvur
Slide
Amazon
Danışmanlık!
Amazon Dropshipping iş modeli Türkiye’de son 1
sene içerisinde çok yüksek ses getiren
bir iş modeli,
peki çok mu kazandırıyor Amazon’da
dropshipping yapmak? Gelin birlikte bakalım.
şimdi başvur

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ ?

Bizimle çalışmanız halinde sizlere sunacağımız üstün hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Özgür Satılmış ve  Ekibi olarak, sizlere hiçbir zaman eksik bilgi vermeyeceğimizin garantisini veriyoruz. Bizden aldığınız hizmet dahilinde o hizmet hakkında sizlere eksiksiz bilgi sunacağız.

Özgür Satılmış ve  Ekibi olarak, Danışmanlarımızın bizlere 7/24 ulaşabileceği mail ve telefon hizmeti sunmaktayız. Bu sayede herhangi bir sorunda bizlere anında ulaşabilir ve sorununuzu çözebiliriz.

Bizlerden aldığınız Danışmanlık ve Hesap Açılışı paketine ek sizlere Suspend konusunda Ücretsiz hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz ücretsiz hizmetler hakkında bizden bilgi almak için mail veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Danışmanlarımıza hizmet vermekteyiz. Dilerseniz sizleri bu Danışmanlarımız ile görüştürebiliriz. Bu sayede verdiğimiz hizmetin kalitesinin ne kadar yüksek olduğunu öğrenebilirsiniz. Dilerseniz de sizlere Danışmanlık verdiğimiz kişilerden ekran görüntüsü atarak yaptığı satışları anlık olarak iletebiliriz.

Bizimle çalışmaya başladığınız sürece sizlere verdiğimiz hizmetin karşılığını fazlası ile alacağınızın Garantisini veriyoruz. Kısa sürede Mağazanızı açıp satışlara başlayacaksınız ve Amazon için harcadığınız her ücreti en kısa sürede geri alacağınızın Garantisini veriyoruz.

Danışmanlarımızın her konuda yanında olmak ile birlikte tüm sorunlarına en hızlı ve en güvenilir şekilde destek sağlamaktayız.

Size neler sunuyoruz?

Sunduğumuz hizmetleri kısa bir şekilde özetlemek gerekir ise;

  • Danışmanlık
  • Hesap Açılışı
  • Suspend Desteği
  • Appeal Desteği
  • Feedback Desteği
  • ABD Şirket Açılışı

Nasıl çalışıyoruz?

placeholder
Whatsapp Destek Hattı

Hemen Uzmana Danışın

Amazon Dropshipping iş modeli Türkiye’de son 1 sene içerisinde çok yüksek ses getiren bir iş modeli, peki çok mu kazandırıyor Amazon’da dropshipping yapmak? Gelin birlikte bakalım. Amazon’da dropshipping Türkiye’de pasif gelir oluşturma alanında son bir sene içerisinde yükselişe geçmesine rağmen aslında yeni bir iş yolu değil, dropshipping yeni bir kavram olmadığı için…

AMAZON DROPSHIPPING

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?